Prečo zvoliť Unilabs

Spoločnosť Unilabs Genetics je súčasťou spoločnosti Unilabs Group združujúcej diagnostické spoločnosti.

To, že sme súčasťou medzinárodnej siete klinických laboratórií, rádiologických pracovísk a služieb digitálnej patológie Unilabs nám umožňuje využívať výhody integrovaného prístupu k diagnostike.

Pre mnohých našich zákazníkov to znamená, že im dokážeme pomôcť robiť liečebné rozhodnutia, ktoré sú ucelenejšie a lepšie prispôsobené individuálnym potrebám.

Aj keď naše akreditácie a špičkové štandardy kvality robia z našej spoločnosti ideálneho partnera, v konečnom dôsledku sú to naši pracovníci, ktorí zohrávajú kľúčovú úlohu: ich motivácia, vysoká kvalifikovanosť a hlboké zanietenie im umožňujú poskytovať odpovede, ktoré každoročne pomáhajú v starostlivosti o milióny pacientov.

V spoločností Unilabs Genetics pevne veríme v budovanie partnerstiev, ktoré presahujú statické výsledky. Sme veľmi hrdí na to, že prostredníctvom našich diagnostických znalostí pomáhame zákazníkom robiť tie najefektívnejšie a najúčinnejšie liečebné rozhodnutia.

Či už potrebujete bežný skríningový test alebo prístup k ponuke vysoko pokročilých a úzko špecializovaných odborných testov, v spoločnosti Unilabs Genetics sa tešíme na spoluprácu s vami.

Chcete sa dozvedieť, aký úžitok vám môže priniesť partnerstvo so spoločnosťou Unilabs Genetics? Zistite viac nižšie.

ZOZNÁMTE SA S NAŠIMI ODBORNÍKMI

Viac ako 25 rokov skúseností v oblasti klinického genetického testovania.
čítajte ďalej

NAŠA SIEŤ

Vyše 260 laboratórií po celom svete, ktoré využívajú najpokročilejšie technológie a majú špičkové diagnostické možnosti.
čítajte ďalej

ZÁRUKA KVALITY

V spoločnosti Unilabs máte skutočného diagnostického partnera.
čítajte ďalej

INFORMAČNÉ MATERIÁLY

Stiahnite si informačné materiály Unilabs Genetics.
čítajte ďalej
|
© UNILABS SLOVENSKO 2021